Narty dzieciom

Ideą przedsięwzięcia "Narty Dzieciom" jest zaoferowanie młodzieży szkolnej całodziennego pobytu na nartach, łącznie z udostępnieniem sprzętu, instruktora-opiekuna wspomagającego naukę jazdy na nartach, ciepłego posiłku oraz nieograniczonego dostępu do wyciągów i naprawdę rodzinnego, idealnego do nauki narciarstwa, łagodnego stoku. Dziecko musi być tylko odpowiednio ubrane, mieć dobre chęci i przyjechać na Stację Narciarską w Lądku Zdroju w zorganizowanej przez jego Szkołę grupie - resztą zajmiemy się my.

"Narty Dzieciom" to aktywny wypoczynek połączony ze zdobyciem trudnej umiejętności jazdy na nartach, dla każdego dziecka albo przede wszystkim dla dzieci, które nigdy nie miały nart na nogach, których rodzice nie są majętni i których nauczyciele - niekoniecznie narciarze - obawialiby się w normalnych warunkach zorganizować wyjazd na narty.

Pakiet "Narty Dzieciom" obejmuje:

 • karnet,
 • dobranie i wypożyczenie butów, nart i kasków,
 • nieustanną obecność i troskę ze strony naszych opiekunów-instruktorów,
 • kurs nauki jazdy na nartach,
 • ciepły posiłek,
 • bezpłatny udział nauczycieli w zajęciach,
 • bezpłatne szkolenie dla nauczycieli.

Akcja "Narty Dzieciom" działa tylko w dni powszednie sezonu niskiego ponieważ w te dni na stoku panuje niewielki ruch co stwarza dzieciom komfortowe warunki do nauki jazdy na nartach. Dotyczy uczniów od I klasy szkoły podstawowej do III lub IV klasy liceum/technikum.

Zajęcia "Narty Dzieciom" rozpoczynają się około 9-tej lub 10-tej, a kończą o 13-stej lub 14-stej. Koszt to 45 zł za jednego ucznia (posiłek w cenie zajęć), nauczyciele/opiekunowie bezpłatnie.

Czas pobytu u nas jest w całości zorganizowany, a nauczyciele i inni opiekunowie szkolni nie występują w roli prowadzących zajęcia - mają czas na to aby uczestniczyć w zajęciach w sposób niezobowiązujący, razem z uczniami i jednocześnie - dobrą okazję aby przyjrzeć się swoim podopiecznym z innej niż szkolna perspektywy, przede wszystkim pod kątem ich współdziałania w pracy zespołowej.

Opis zajęć w skrócie:

Zajęcia rozpoczynają się od przyjazdu grupy około godziny 9-tej lub 10-tej na Stację Narciarską, przywitania jej i zorientowania się jakie umiejętności narciarskie posiada każdy z uczniów.

Następnie dzieci w wypożyczalni mają dobierany sprzęt w postaci butów, nart i kasków. Instruktorzy pomagają w ubieraniu butów narciarskich, bo dla osób początkujących to nie lada wyzwanie.

Potem wszyscy wspólnie wychodzą na stok narciarski, są dzieleni na grupy w taki sposób aby pod opieką jednego instruktora było maksymalnie 10 osób oraz zgodnie z umiejętnościami narciarskimi każdego ucznia.

Osoby początkujące rozpoczynają swoją przygodę narciarską na specjalnie do tego przygotowanym terenie tzw. Kubusiowej Polanie. Uczniowie, którzy radzą sobie i nie są już nowicjuszami, szusują na nartach wraz z instruktorami na większym stoku.

Zajęcia trwają około 4 godzin, w trakcie których jest przerwa na ciepły posiłek.

Formularz

Kalendarz

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty stworzonej specjalnie dla grup szkolnych. Zapewniamy, że pobyt u nas pozostanie dla dzieci, młodzieży oraz nauczycieli źródłem samych pozytywnych wrażeń.

Możliwość rezerwacji pod numerem telefonu 696 002 604 lub poprzez formularz.

W razie pytań lub wątpliwości proszę śmiało dzwonić.

Zapraszamy :)

 

 

Stacja Narciarskalogo
 

Zeskanuj Kod

  qrcode

Lądek Zdrój

  Stacja Narciarska

 • Aleja Marzeń 22
 • Lądek Zdrój
 • 786 182 694
 •  

 • Godziny otwarcia:
 • Sezon niski: 8:45 – 16.00
  Sezon wysoki: 8.45 – 21.00
 
Copyright: Stacja Narciarska Lądek Zdrój | Realizacja strony internetowej: Agencja Marketingowa Wrocław - RekinySukcesu.pl