icon

Nasz kanał na YouTube

Zobacz

Park linowy

 

Park Linowy na naszej Stacji to doskonała forma rozrywki dla całej rodziny, który stanowi dla odwiedzających niesamowitą przygodę i szansę na zmierzenie się ze swoimi słabościami. Zamontowany jest na drzewach i wznosi się nad zagrodą dla zwierząt wchodzących w skład Mini Zoo. Z parku mogą korzystać dzieci już od 4 roku życia, młodzież oraz dorośli. Do dyspozycji klientów ośrodka są dwie trasy, bardzo ciekawe i urozmaicone.

Trasa niska przygotowana jest dla dzieci, które mierzą mniej niż 150 cm wzrostu. Z przeszkodami na trasie niskiej radzą sobie już dzieci od 4 roku życia. Dzieci mogą wejść na wysokość tylko pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Trasa zakończona jest zjazdem tyrolką.

Trasa wysoka przygotowana jest dla osób mierzących nie mniej niż 150 cm wzrostu, pozostałe osoby mogą mieć problemy z wpięciem się do asekuracji i z poruszaniem się po przeszkodach. Na trasie można napotkać takie przeszkody jak: makarony, trójkąty, kładki, chwiejną ścieżkę, trapezy równoległe, most dwulinowy oraz tyrolkę. Nasz park zapewni Państwu niezapomniane wrażenia, mega adrenalinę, poczucie wolności i ciekawą alternatywę na spędzenie wolnego czasu. Pobyt w parku wygląda następująco: po zakupie biletu w kasie odwiedzający wjeżdża koleją linową, tam instruktor wręcza profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprząż z lonżami, karabinki, bloczek zjazdowy oraz kask). Następnie instruktor przeprowadza szkolenie, pokazuje i wyjaśnia w jaki sposób prawidłowo i bezpiecznie pokonywać przeszkody. Uczestnik musi powtórzyć prezentowanane czynności, a instruktor poprawi ewentualne błędy. Dopiero po ukończeniu szkolenia osoba jest dopuszczona do wejścia na trasę.

Osoba korzystająca z parku Linowego zobowiązana jest zapoznać się z regulaminem Parku Linowego i podpisaniem stosownego oświadczenia.

Regulamin parku linowego:

 

 

Letnia Stacjalogo
 

Zeskanuj Kod

    qrcode

Lądek Zdrój

    Stacja Narciarska

  • Aleja Marzeń 22
  • Lądek Zdrój
  • 074 8146900
    696 002 604
  •  

 
Copyright: Stacja Narciarska Lądek Zdrój | Realizacja strony internetowej: Agencja Marketingowa Wrocław - RekinySukcesu.pl