icon

Nasz kanał na YouTube

Zobacz

Stacja Narciarska Lądek Zdrój

 

Stacja Narciarska Lądek Zdrój jest ośrodkiem narciarskim położonym na północnych stokach góry Trojak. Znajduje się w sercu Lądka-Zdroju i oddalony jest ok. 300 m od najbardziej charakterystycznego budynku w Lądku Zdroju - obiekt Zdrój Wojciech, w którym jest basen termalny oraz marmurowe wanny kąpielowe, w których wykonywane są zabiegi z wykorzystaniem gorących wód leczniczych.
Stacja ma wspaniałą lokalizację, oddalona jest od najbliższych obiektów noclegowych np. hotelu Jamka, Złotego Łanu około 100 m. Dzięki temu, że znajduje się w części zdrojowej klienci naszego ośrodka mają blisko do licznych restauracji i kawiarni.
Do dyspozycji turystów jest również basen kryty usytuowany nieopodal Wojciecha. Nasz ośrodek narciarski to idealne miejsce dla miłośników białego szaleństwa. Panuje tu niezwykle rodzinna atmosfera. Dla narciarzy przygotowano sześć tras zjazdowych szerokich i łagodnych - pięć z nich dla narciarzy początkujących (niebieskie) oraz jedna dla trochę bardziej wymagających (czerwona). Na terenie ośrodka znajduje się również darmowy wyciąg dla dzieci o nazwie Baby Lift, na którym stawiają one swoje pierwsze kroki na nartach pod okiem profesjonalnych instruktorów ze szkółek narciarskich.
Dzieci mniej zainteresowane sportem zimowym mogą spędzić miło czas pod opieką animatorki w sali zabaw "Świat Dzieci". Wspaniałym udogodnieniem dla naszych klientów jest duża ilość miejsc parkingowych, które są bezpośrednio przy stokach. Na terenie ośrodka znajduje się: wypożyczalnia, która wyposażona jest w bardzo dużą ilość sprzętu narciarskiego; serwis narciarski, a także restauracja, w której serwowane są przepyszne dania w niskich cenach. W naszej ofercie są karnety rodzinne w atrakcyjnych cenach, a dzieci do 6 roku życia jeżdżą u nas zupełnie za darmo. Stacja Narciarska Lądek Zdrój to idealne miejsce do rozpoczęcia przygody z nartami oraz do wspaniałego spędzenia czasu na świeżym powietrzu z całą rodziną.

 

Sprawdź atrakcje

 

Co u nas ?

 

Nasze video

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lądek Wideo

Stacja Narciarska Lądek Zdrój w liczbach

1,9
km znakomicie przygotowanych tras
350
miejsc parkingowych tuż przy stokach
12 000
miejsc noclegowych
3 i 1
wyciągów i kolei

Stacja Narciarska



logo
 

Zeskanuj Kod

  qrcode

Lądek Zdrój

  Stacja Narciarska

 • Aleja Marzeń 22
 • Lądek Zdrój
 • 074 8146900
 •  

 • Godziny otwarcia:
 • Sezon niski: 9.00 – 22.00
  Sezon wysoki: 9.00 – 22.00
 
Copyright: Stacja Narciarska Lądek Zdrój | Realizacja strony internetowej: Agencja Marketingowa Wrocław - RekinySukcesu.pl